­
akademie logo
     Hudcova 367/78, 612 00 Brno, Česká republika
     Telefon: 541 632 211
     E-mail: info@akademieprometheus.cz

object112837259

imps hruska jan Metodik, lektor, profesionální business a life kouč

Aktuálně vede divizi INTEGRAL HEADWAY skupiny Alpinautic, s.r.o., kterou založil a v letech 1998 - 2006 v pozici ředitele vedl.

V rámci odborné činnosti využívá zkušeností získaných při vedení vlastní společnosti, z celé řady špičkových tréninků, kterými prošel doma i v zahraničí (Výcviky koučů a Trénink trenérů - Erickson Coaching International - Canada, Level I+II Spiral Dynamics Integral, dlouhodobý výcvik v PCA psychoterapii .). Praktické zkušenosti čerpá z dlouholetého profesionálního působení ve firemní sféře.

Jako lektor a metodik se podílí na tvorbě a realizaci rozvojových projektů, především v oblasti leadershipu, sebepoznání a osobnostního a spirituálního rozvoje. Vede nebo se spolupodílí na několika výcvicích koučů, a programech koučování pro manažery. Jan Hruška působí jako metodický garant jednoho ze sedmi světových "ohnisek" pro využití nástroje Online PeopleSCAN a rozvoj oblasti Spirální integrální dynamiky (CZ a SK).

Jako profesionální business a life kouč spolupracuje s řadou významných společností, kde v rámci individuálního i týmového koučinku spolupracuje především s TOP a strategickou úrovní manažerů. V rámci CSR působí jako life kouč v nadaci Tomáš.

Vybrané reference: Česká spořitelna, a.s.; ČEZ, a.s; KB, a.s.; Raiffaisen Bank, a.s.; Skanska, a.s.; Škoda-auto, a.s.; T-mobile, a.s; a další.

Jan Hruška je členem řady odborných organizací, v letech 2005-2007. Působil jako president sdružení pro zážitkové vzdělávání PSZV; v letech 2008-2012 pracoval jako člen předsednictva CAKO - České asociace koučů.

­